Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Книга полтавського письменника потрапила до довгого списку номінантів Премії Львова

Члени журі Премії Львова — міста літератури ЮНЕСКО визначили довгий список претендентів на здобуття цієї нагороди. До переліку увійшло 30 робіт.

До номінації приймали оригінальні або перекладні твори, які були вперше опубліковані українською мовою у 2020 році. Також до переліку технічних вимог належать повністю та коректно заповнена аплікаційна форма, а також надана згода автора або перекладача для участі у відборі, повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

До переліку 30 робіт увійшла і збірка новел “Три лини для Марії” (Видавництва Сталого Лева) полтавського письменника Сергія Осоки.

Сергій Осока — письменник, редактор, колумніст, перекладач. Родом із Полтавщини. За освітою філолог. Працював журналістом. Дебютував як автор поезії, з 2002 року член НСПУ. Лауреат літературних конкурсів, тексти відзначені “Смолоскипом”, “Гранословом”. У “Видавництві Старого Лева” вийшли друком поетична збірка “Небесна падалиця” і книжка короткої прози “Нічні купання в серпні”.

Премія Львова — міста літератури ЮНЕСКО — найбільша літературна премія, яку присуджує міська влада в Україні. Розмір основної грошової нагороди становить 150 тис грн. Також положенням передбачено дві спеціальні відзнаки в розмірі по 25 000 грн.

 

Система Orphus