Ви тут:
Суспільство 

Ілон Маск показав посадку ракети Falcon-9 зблизька

Засновник компанії SpaceX поділився відеороликом, на якому продемонстрував момент приземлення ракети Falcon-9.

Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у соцмережі twitter.

Раніше посадку можна було побачити виключно у поганій якості під час прямої трансляції космічного агентства.
На відеоролику можна побачити момент приземлення багаторазової ракети-носія Falcon-9 на майданчик.

Falcon 9 (англ. falcon — «сокіл») — група одноразових і частково багаторазових ракет-носіїв (РН) сімейства Falcon американської компанії SpaceX. «9» — це кількість двигунів, встановлених на першому ступені ракети.

Читайте також: Ілон Маск одним твітів обвалив курс біткоїна на тисячі доларів

Цю РН залежно від поведінки її першого ступеня можна віднести до середнього або важкого класу. А все тому, що у поточній версії ракети — Block 5 — 1-ий ступінь після запуску і виконання своєї місії по підйому вантажу (супутника, тощо) може повертатися на спеціальний майданчик (на землі чи на той, що плаває в океані ASDS) і використовуватися повторно (10 або й більше разів). Крім того, можна повторно використовувати обтікач корисного вантажу.

У 2008 році SpaceX підписала контракти із НАСА щодо постачання вантажів до МКС в рамках програми Commercial Resupply Services. Доставка здійснюється космічним кораблем Dragon, який наразі запускається на орбіту ракетою-носієм Falcon 9. Також за допомогою цих ракет SpaceX збирається запускати пілотовані КК Dragon 2 до МКС за програмою Commercial Crew Development. Перша тестова безпілотна місія SpaceX DM-1 відбулася 2 березня 2019 року, важливе випробування під назвою «In-flight abort test» — 19 січня 2020 року.

Система Orphus Поделиться на fb