Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ілон Маск одним твітів обвалив курс біткоїна на тисячі доларів

Ілон Маск у своєму твіттері заявив, що Tesla більше не братиме оплату за електромобілі в біткоїні, хоча така можливо з’явилася зовсім недавно – лише в кінці березня цього року.

Про це пише видання Ain.ua.

Після заяви Маска біткоїни впав майже на 15% з $ 54 623 до $ 47 720. А слідом за біткоїни впали і курси інших криптовалюта: Ethereum на 14,3%, Uniswap на 9,3%, Polkadot на 4,7%, а Dogecoin на цілих 18,8%. А загальна капіталізація ринку криптовалюта знизилася з $ 2,38 трлн до $ 2,13 трлн.

Ілон Маск повідомив, що Tesla більше не братиме оплату за електромобілі в біткоїнах, а також припинить будь-які операції з криптовалютою, поки її видобуток не перейде на більш екологічні джерела енергії.

«Криптовалюта – це хороша ідея на багатьох рівнях, і ми вважаємо, що у них багатообіцяюче майбутнє. Але вони занадто дорого обходяться навколишньому середовищу», – сказано в заяві Tesla.

При цьому в компанії заявили, що розглядають можливості використання інших криптовалют, які споживають менше 1% витрат енергії на транзакції в порівнянні з біткоїном.

Після заяви Маска біткоїни впав майже на 15% з $ 54 623 до $ 47 720. Пізніше ціна трохи коректувалася і на момент написання матеріалу курс криптовалюта становить $ 49,637.

На падіння ціни біткоїнів відреагували і інші криптовалюта: за останню добу Ethereum впав на 14,3%, Uniswap на 9,3%, Polkadot на 4,7%, а Dogecoin на цілих 18,8%. За даними порталу TradingView, загальна капіталізація всіх криптовалюта за останню добу впала з $ 2,38 трлн до $ 2,13 трлн або на 10,5%.

У звіті за 2020 рік Tesla повідомила про інвестиції $ 1,5 млрд в біткоїна, який вже тоді споживав величезну кількість енергії на Майнінг і проведення транзакцій.

Але у 2020 ні компанію, ні Ілона Маска це не зупинило від покупки криптовалюта.

«Як зазначає New York Times, Маск заявив, що Tesla «припинить будь-які операції з криптовалюта, поки її видобуток не перейде на більш екологічні джерела енергії». Але це не означає, що компанія, або сам Маск не продали частину своїх криптовалютних заощаджень до обвалу курсу. Це стане зрозуміло в липні, після публікації звіту Tesla за другий квартал 2021 року. З огляду на вплив твіти Маска на ціну біткойнів і інших криптовалюта будь-які дії з ними до і після цього твіти будуть ретельно вивчені», – йдеться у повідомленні.

Фото: BCC

Система Orphus