Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський анонсував створення “активних парків”

Під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Здорова Україна» Президент Володимир Зеленський, в анонсував створення «активних парків» і спортивних майданчиків, рамках програми “Здорова Україна”.

Вони мають з’явитися в усіх куточках України та стати локаціями здорової країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

«Це – можливість без дорогих тренажерів, без персонального тренера, коли тобі зручно разом з нашими олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту, зірками нашого телебачення, кіно та музики разом займатися спортом», – розповів Президент.

Зокрема, на спортивних майданчиках міст з’являться стенди-інструкції «Тренуйся тут», на яких за допомогою смартфона можна буде зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера.

«Будь-якого віку, будь-якої статури – ти маєш просто вийти зранку, дійти до парку й трішечки позайматися собою», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент ставить завдання, щоб найближчим часом тисячі «активних парків» і спортивних майданчиків з’явились і у великих містах, і в маленьких селах.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт і телеведучий Олександр Педан продемонстрували спортивні локації, що розташовуватимуться в українських містах, а також розповіли про види спорту, які пропонуватимуть для масових занять. Зокрема це воркаут, легка атлетика, фризбі, ролики, корфбол, флорбол, баскетбол, регбі, бадмінтон тощо. Серед активностей – також заняття для осіб з інвалідністю, зокрема людей на візках.

У межах програми підготовлено 873 майданчики для занять спортом та воркаутом, які незабаром будуть встановлені у парках українських міст.

Система Orphus