Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З Полтави відновлюють автобусний рейс до моря

З 4 червня з Полтави поновлюють автобусний рейс Харків – Затока.

З центрального автовокзалу Полтави рейс відправляється о 18:00 (виконується щоп’ятниці), повідомили на фейсбук-сторінці автовокзалу “Полтава”.

19:40 – відправлення з Хоролу

20:10 – з Лубен

20:40 – з Пирятина (автостанція)

Маршрут руху автобуса:

– Полтава

– Хорол

– Лубни

– Пирятин

– Київ

– Умань

– Одеса

– Чорноморськ

– Затока

У зворотному напрямку рейс виконується у неділю.

Квитки придбати можна у касах, через мобільний додаток (скачати можна в Google play чи AppStore) чи на сайті автовокзалу.

Більше інформації щодо рейсів у прямому та зворотному напрямку ви можете дізнатися в операторів нашого контакт центру, за телефонами: (095) 228 – 0000, (063) 228 – 0000, (096) 228 – 0000.

Нагадаємо, за дослідженням Міністерства культури та інформаційної політики і Державного агентства розвитку туризму, найпопулярнішим морським курортом серед українців є Затока, а найпопулярнішим туристичним напрямом є Одещина.

Довідково. ЗАТОКА – це невелике курортне селище, розташоване неподалік Одеси, що тягнеться вздовж піщаної коси на кількасот метрів. Тут прекрасні пейзажі і спокійна атмосфера, гостинні мешканці і чудові можливості для відпочинку.

Курорт славиться чистими широкими пляжами, тож відпочивати з дітьми тут – саме задоволення. Тим паче, що в деяких місцях ширина Будацької коси така незначна, що можна з легкістю переходити з одного пляжу на інший, чергуючи купання у морі з купанням у лимані, де вода прогрівається до значно вищої температури.

Система Orphus