Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Лише кожен десятий українець планує у відпустку поїхати за кордон, – Ткаченко

Міністерство культури та інформаційної політики України опублікувало результати опитування українців щодо туризму і планів на відпустку.

Відтак, більше половини опитаних респондентів (53,1%) планують відпочивати в Україні.  36,2% опитаних ще не визначились, а 10,7% – поїдуть за кордон.

“За даними, більше половини респондентів (53,1%) планують провести відпустку в Україні і лише кожен десятий – виїхати за кордон. Серед тих, хто планує відпустку в Україні – 44,5% прагнуть відпочивати за межами своєї області”, – написав у своєму телеграм-каналі Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Найпопулярніший вид відпочинку серед українців – відпочинок на природі 36,5%. 27,7% віддають перевагу морському відпочинку, 12,3% – у горах. Міський відпочинок складає 7,9%. Чоловіки віддають більше перевагу відпочинку на природі, а жінки – пляжному.

Найпопулярніший серед регіонів туристичний напрям в Україні – Одещина (17,4%), далі йдуть Львівська, Київська, Івано-Франківська, Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Черкаська та Харківська області.

Найпопулярніший морський курорт – Затока, природній – Асканія-Нова, міський – Києво-Печерська Лавра та Старе місто Львова.

“Соціологія доводить – подорожі всередині країни затребувані. Але і показник більше 50% необхідно примножувати. Орієнтуючись в тому числі на напрямах, що менш популярні. Тут допоможуть розвиток інфраструктури і доріг. А програма “Велика Реставрація” сприятиме перезапуску ставлення до історії України, питанню ідентичності. І що важливо – розвитку туристичної інфраструктури”, – написав Ткаченко.

 

 

Система Orphus