Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство ТОП-новина 

З 1 червня жителі Полтавщини залишаться без гарячої води, – Полтаватеплоенерго

З 1 червня через не прийнятні умови придбання природного газу, що в ультимативній формі нав’язує НАК “Нафтогаз України” підприємствам ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ), постачання гарячої води споживачам у Полтаві, Полтавській області та решті міст України буде призупинено.

29 травня цього року “Полтаватеплоенерго” отримало офіційну пропозицію від НАК “Нафтогаз України” щодо придбання природного газу упродовж червня 2021 року. 

Питання забезпечення природним газом підприємств теплопостачання розглядалося на нараді у Президента України, яка відбулась 21 травня поточного року. Натомість, надісланий НАК “Нафтогаз України”, проєкт договору містить умови постачання блакитного палива, що не відповідають домовленостям досягнутим на нараді у Президента України, повідомляють у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

“Неминучим наслідком запропонованих НАК “Нафтогазом України” умов постачання природного газу, є у тому числі і значне здорожчання вартості теплової енергії для кінцевого споживача — населення. На наше переконання, у нинішніх умовах такий крок є абсолютно неприйнятним. 31 травня упродовж дня Міжгалузева асоціація “Укртеплокомуненерго” та Асоціація міст України сформують спільне звернення з цього питання до Адміністрації президента. Ми упевнені, що вже найближчим часом ситуація буде врегульована на рівні керівництва держави, адже, у розпал боротьби з коронавірусною інфекцією, позбавляти гарячої води соціально важливі заклади охорони здоров’я та дошкільні виховні заклади, на наше переконання, є абсолютно не припустимим”, – йдеться у повідомленні.

Про подальший перебіг подій та строки і умови відновлення гарячого водопостачання у Полтаві “Полтаватеплоенерго” буде повідомляти додатково. 

Нагадаємо, “Полтаватеплоенерго” раніше попереджало про відсутність гарячої води в оселях полтавців з 1 червня.

Система Orphus