Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Волонтерський загін виборов третє місце у номінації “Добро починається з тебе” національного конкурсу “Благодійна Україна – 2020”

7 червня міський голова Олександр Мамай зустрівся з волонтерським загоном загальноосвітньої школи №19 «Позитив». Загін виборов третє місце у номінації «Добро починається з тебе» національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

Про це повідомили у міській раді.

Участь у волонтерському загоні беруть всі: учні з 1 по 11 клас, батьки, вчителі. На конкурс подалися вдруге, та запевняють, що це лише початок.

Адже такі винагороди спонукають до потужнішої праці. Волонтерський загін постійний учасник акцій «Чотири лапи», «Подаруй дитині іграшку», а також займаються волонтерською діяльністю з Товариством Червоного Хреста.

“Мені приємно, що ви всі згуртовані, займаєтеся волонтерською роботою, піклуєтеся про наших чотирилапих друзів, показуєте своїм прикладом як потрібно дотримуватися правил дорожнього руху. За ваші успіхи і невтомну працю я особисто дарую старшим учням поїздку до Львова, а менші поїдуть до екопарку у Ковалівку, – розповів Олександр Мамай учням 19-ї школи, а також вручив грамоту.

Після бесіди та вручення подарунків учні сфотографувалися разом з Полтавським міським головою.

Система Orphus