Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні готові до можливого дистанційного навчання у новому навчальному році, – заступник Міністра освіти

Через два місяці, з 1 вересня, розпочинається новий навчальний рік. Міністерство освіти готове до впровадження дистанційної освіти через можливий спалах коронавірусної інфекції восени.

Про це повідомив на брифінгу у Полтавській ОДА 29 червня заступник Міністра освіти і науки України з питань з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький.

“Спрогнозувати ситуацію з COVID-19 дуже важко. Але те, що МОН готове на організацію роботи з онлайн-навчання це 100%. Є безліч інструментів, як державні, так і комерційні. З комерційними онлайн-ресурсами ми домовляємось про базовий функціонал, які вони надають безкоштовно. Україна і Міністерство освіти готове до нових викликів дистанційного навчання. Будемо поширювати контент Всеукраїнської школи онлайн. Зараз працюємо над тим, що перевіряти контент на цьому порталі”, – розповів заступни Міністра освіти.

Нагадаємо, на Полтавщині платформою “Всеукраїнська школа онлайн” вже користуються 100% шкіл.

Раніше Міністр охорони здоровя України Віктор Ляшко раніше зазначав, що зростання кількості захворювань на COVID-19 прогнозується на осінь-зиму.

Система Orphus