Ви тут:
Спорт Суспільство ТОП-новина Україна 

Українська асоціація футболу затвердила “Слава Україні!” та “Героям Слава!” офіційними футбольними гаслами

Виконавчий комітет Української асоціації футболу затвердив вислови «Слава Україні!» та «Героям слава!» офіційними футбольними гаслами.

Про це повідомив голова Української асоціації футболу Андрій Павелко.

“Щойно Виконком УАФ одноголосно — 45 членів “за” — підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом “Ukraine”, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі”, – написав він.

“Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!”, – наголосив Павелко.

Нагадаємо, днями в Україні представили нову форму, в якій підопічні Андрія Шевченка будуть захищати країну на континентальній першості. На формі – обрис нашої країни та гасло “Слава Україні – Героям слава!”.

Згодом В УЄФА почали вимагати прибрати слова “Героям слава” з форми української збірної. Потім повідомили причини заборони гасла “Героям слава!” на формі збірної.

При цьому, Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що дизайн форми збірної з гаслом “Героям слава!” був погоджений з УЄФА до кожної літери.

Система Orphus