Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві завершують реконструкцію обласної філармонії

У межах Програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” завершують реставрацію Полтавської обласної філармонії.

Будівельні роботи розпочали у грудні 2016 року. Загальна кошторисна вартість – майже 92 млн грн. Об’єкт фінансували з обласного та державного бюджетів. Цього року на реставрацію філармонії з обласного бюджету виділено 13 млн грн та 45 млн грн з ДФРР. Фінансування здійснено в повному обсязі.

«Обласна філармонія після театру імені Гоголя стане другим майданчиком із сучасною технікою. Туди запрошуватимуть артистів національного рівня. Сподіваємося, що полтавці та гості міста охоче відвідуватимуть заклад та отримуватимуть естетичне задоволення від виступів артистів. А для митців, у свою чергу, буде приємно виступати на оновленій, сучасній сцені. Впевнені, що мистецький заклад стане одним з туристичних об’єктів Полтавщини», – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

У будівлі перепланували і переобладнали санвузли, улаштувавши їх для мало мобільних груп населення. Повністю замінили віконні та дверні блоки, перепланували приміщення, виконали ремонт глядацького залу та балкону, фойє, ремонт сцени.

Будівельна готовність об’єкту складає понад 70 %.

Нині на об’єкті утеплюють фасади, улаштовують та фарбують штукатурку, ремонтують ганки, встановлюють пандуси. Триває закупівля та монтаж обладнання. Роботи планують завершити до 1 серпня.  

Система Orphus