Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: у Полтаві будують найбільший спортивний об’єкт області

У межах Програми “Великого будівництва” у Полтаві споруджують спортивно-видовищний комплекс на вулиці Петра Юрченка.

Це – масштабний інфраструктурний та великий промоційний об’єкт для області. Комплекс ввійшов до програми Президента “25 спортивних магнітів” і стане найбільшим спортивним об’єктом Полтавщини, повідомили у Полтавській ОДА.

Будівля спроєктована за стандартами Міжнародної федерації плавання, матиме 500 глядацьких місць, відповідатиме всім вимогам доступності. У ній можна проводити національні й міжнародні змагання, збори національних команд. У спортивно-видовищному комплексі зможуть тренуватися спортсмени у складі олімпійської та паралімпійської збірних команд.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що будівництво спорткомплексу – це можливість розвивати на Полтавщині щонайменше п’ять видів спорту: спортивне плавання, синхронне плавання, водне поло, плавання серед спортсменів із інвалідністю (дефлімпійські та паралімпійські види спорту), єдиноборства (греко-римську і вільну боротьбу). Нині в області немає 50-метрового спортивного басейну закритого типу. Через це спортсмени тренуються у відкритому басейні, скорочуючи тренування взимку.

“Роками перспективна молодь, діти, спортсмени чекали на сучасний басейн. І сьогодні спорткомплекс отримав право на життя – держава підтримала нашу пропозицію й спрямує фінансування на продовження робіт. Спортивно-видовищний комплекс по вулиці Юрченка в Полтаві стане найбільшим спортивним об’єктом області.  Для нас будівництво цього об’єкту  – принципове завдання. Роботи цього року продовжені й будуть закінчені”, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: На Полтавщині планують напрацювати концепцію розвитку спорткомплексу в Гребінці

На будівництво спортивно-видовищного комплексу Полтавщина отримає понад 105 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету. Загальна вартість проєкту – 217,9 мільйонів гривень.

Система Orphus