Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили print studio “My Space”

3 червня у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка відбулась офіційна презентація-відкриття унікальної print studio «My Space» у рамках компоненту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за імплементації МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» при фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

Print studio «My Space» – це перший напрямок у діяльності соціального підприємства на Полтавщині, що працевлаштовує жінок, постраждалих від домашнього насильства в області, повідомили у міській рад.

Колектив Print studio «My Space» – це жінки, які здобули навички графічних редакторів і вміло створюють принтування об’єктів на текстильній продукції. Тож учасники офіційного відкриття побачили не тільки процес створення виробів, а й дефіле за участі модельної агенції “Margo” та жінок, постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства – клієнток Притулку для жінок БО «Світло надії».

Система Orphus