Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці з Днем захисту дітей привітали вихованців соціальних закладів

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, представники міської влади Кременчука відвідали вихованців соціальних закладів, вітали їх зі святом та від громади подарували подарунки.

Як повідомили у пресслужбі Кременчуцької міськради, цього разу через карантинні обмеження відкритих святкових програм для гостей і друзів соціальних закладів не проводилося. Незважаючи на це, керівники міста привітали колективи дитячих закладів зі святом і традиційно вручили необхідні їм подарунки.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький особисто відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради та Кременчуцький міський Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Керівник міста подякував колективам соціальних установ за турботу про дітей, за те, що з любов`ю піклуються про своїх вихованців, створюють для них сприятливі умови для навчання, виховання та життя. Із нагоди свята Віталій Малецький передав слова вітання діточкам закладів, та побажав кожній дитині відчути батьківську любов, родинний захист, бути здоровими і захищеними. Під час спілкування з колективами соціальних закладів він обговорив проблемні питання та пообіцяв й надалі всіляку підтримку з боку міської влади.

Заступник міського голови Руслан Проценко разом з депутатом Кременчуцької міської ради Валерією Волковою відвідали Кременчуцьку виховну колонію для неповнолітніх та Кременчуцьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Полтавської обласної ради, де також передали вітання та подарунки від територіальної громади.

Цього дня в якості подарунку від громади Центру соціально-психологічної реабілітації дітей було вручено ноутбук, Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини – проектор і екран, Кременчуцькому міському Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю – кондиціонер для кабінету ЛФК, Кременчуцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернату – холодильник, Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх – побутову техніку.

Система Orphus