Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

“Це просто жах”: Ольга Сумська обурилась станом потяга Кременчук-Київ

Минулими вихідними українська акторка Ольга Сумська поверталась з Кременчука, де грала у виставі “Майстер і Маргарита”, потягом до Києва.

На своїй сторінці у фейсбук вона опублікувала відео, в якому розповіла, що у спеку доводиться їхати потягом, де не має кондиціонера.

“Кременчук нас дуже тепло приймав. Чого не скажеш про потяг, в який я щойно сіла. Не було вагонів СВ, тому я сіла в купейний вагон, де немає кондиціонування. Це навіть у квитку прописано, я просто відразу не побачила. Ви собі можете таке уявити? У цьому потязі взагалі немає кондиціонування, воно чомусь не передбачено. Ну чому так? Я не знаю, як буду спати. Це просто жах. Спати з відкритими дверами не хочеться. Якщо я закрию двері, буде пекло. Отже, я не буду спати до 5-ї ранку. Потяг приїжджає у 5-й ранку. Як таке може бути у 21 столітті? Для чого ці вагони? Давайте позбавимось їх, або встановимо кондиціонери. Ну, взимку хоч якось можна їздити, а влітку як? Ми ж люди. Ми дуже часто їздимо потягами Укрзалізниці, шануємо вас, але такого ми не очікували – щоб вагони були без кондиціонерів”, – розповіла Ольга Сумська.

Потяг №791 Кременчук-Київ відправляться о 23:48. Проїжджає станції Знам’янка Пасажирська, Видубичі Трипільські. Прибуває до Києва о 05:18. Вартість квитка у купе 399 грн, є сидячі місця другого класу – вартість одного складає 210, 63 грн.

Нагадаємо, нещодавно в Укрзалізниці повідомляли, що пасажири, купуючи квиток на потяг, можуть обрати вагон з кондиціонером.

 

Система Orphus