Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Терпідрозділи Фонду держмайна та Асоціації платників податків Полтавщини підписали Меморандум про співпрацю

У межах співпраці з бізнес-середовищем Полтавської області в.о. начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях Дмитро Михайленко та голова Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” в Полтавській області  Галина Захарченко підписали Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є створення основи для співпраці, обміну інформацією та зміцнення зв’язків між сторонами у сфері сприяння підвищенню інвестиційної привабливості і конкурентоспроможності економіки України та Полтавської області зокрема, повідомили у Полтавській ОДА.

Під час підписання меморандуму також обговорили основні напрями діяльності та намітили плани на майбутнє щодо процесів приватизації та передачі в оренду державного майна по Полтавській області. Фінансовий директор Агропромислової Групи «АРНІКА» Сергій Голодняк наголосив на необхідності співпраці задля створення нових робочих місць та розвитку територіальних громад Полтавської області.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus