Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Школи Кременчука стануть енергоефективними

Цього року в 22 загальноосвітніх закладах Кременчука планують замінити вікна, двері, встановити індивідуальні теплові пункти. Виконання робіт із тепло модернізації дозволить зменшити викиди в навколишнє середовище, скоротити витрати на енергоносії та забезпечити учням і педагогам комфортні умови під час перебування в школах.

Робота з підвищення енергоефективності закладів соціальної сфери була ініційована народним депутатом України Юрієм Шаповаловим і міським головою Кременчука Віталієм Малецьким. Партнером у його реалізації є Європейський банк реконструкції та розвитку, який в якості заохочення надав місту грант розміром 1,5 млн. євро, що не потрібно повертати, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Проєктом «Підвищення енергоефективності громадських будівель» будуть охоплені 67 об’єктів соціальної сфери. В середньому, після його реалізації по закладам вдасться зберегти 30% за енергоносії, а подекуди економія може становити і 60%. Завдяки цьому зекономлені кошти можна буде спрямувати на інші важливі проєкти.

фото ілюстративне

Система Orphus