Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розвиток промисловості Полтавщини обговорювали на зустрічі в облдержадміністрації

3 червня в Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Синєгубова, його першого заступника Дмитра Луніна з керівниками провідних підприємств щодо стану та перспектив розвитку промисловості регіону.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

У нараді взяли участь представники таких великих промислових компаній, як ПрАТ «АвтоКрАЗ», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», «Полтавський автоагрегатний завод», ПрАТ «Кременчуцький колісний завод», ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», «Полтавський машинобудівний завод», ПрАТ «Хорольський механічний завод», ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів», ПП «Виробничо-торгівельна компанія «Лукас», ТОВ «Оржицький молокозавод», ПрАТ «Фірма «Полтавапиво», ТОВ «Полтавський хлібокомбінат «КУЛИНИЧІ», ТОВ «Полтавахліб-3», ТОВ «Прем‘єр СОКС», ТОВ «ВЕЛС Україна».

Очільник області Олег Синєгубов наголосив на важливості подібних зустрічей, адже в період пандемії спостерігався спад в економіці, який необхідно долати спільними зусиллями.

«Минулий рік був дуже важким для всіх, а для бізнесу тим паче. Сподіваємося, що цього року вдасться подолати ті проблеми, які виникли через карантин. І ми будемо над цим працювати. Ми створили майданчик для обговорення проблем промисловості, щоб поставити їх перед керівництвом держави, перед профільними комітетами Верховної Ради щодо внесення змін до законодавства. Ми плануємо виїзні засідання комітетів на підприємства, щоб мати змогу на місці проговорити ті ключові моменти, які заважають бізнесу розвиватися», – сказав Олег Синєгубов. – Адже 50% валової доданої вартості в регіоні забезпечують саме промислові підприємства Полтавщини».

Усі проговорені проблеми зафіксували. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що по деяким питанням машинобудівної галузі будуть готувати зустріч із Міністром інфраструктури, також для вирішення важливих тем на подібні наради запросять народних депутатів із відповідних профільних комісій, щоб мати можливість вносити зміни до законодавчих актів.

Система Orphus