Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці у травні витратили на нові авто 7 млн доларів, – RST

У травні в Полтаві та області придбали 245 нових автомобілів, найпопулярнішою маркою серед яких було Renault.

Понад 70% зареєстрованих в регіоні автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 29% ринку. Середня ціна кожного автомобіля, який реєстрували у травні, перевищила 28 500 доларів, а загальна сума витрат – 7 млн доларів.

Лідером серед брендів минулого місяця було Renault. Понад 40 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Skoda, Nissan та Chery, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Renault Duster отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив 7% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Renault Sandero і Skoda Kodiaq.

Загалом у травні в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів, на покупку яких витратили 270 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Українці купили понад 1 100 таких автомобілів на суму понад 40 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей. Найдорожчими автомобільними покупками в Україні були три RollsRoyce Cullinan, один RollsRoyce Ghost, два Bentley Continental GT і один Bentley Flying Spur.

Нагадаємо, у Полтаві у квітні лідером серед марок була Toyota, бестселер серед моделей – Toyota RAV4. Тоді в регіоні придбали 345 нових автомобілів. Це на 176% більше, ніж у квітні минулого року.

Система Orphus