Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Для Полтавщини розробили айдентику до 30-річчя Незалежності України

Міністерство культури та інформаційної політики України розробило айдентику до відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Центральним символом концепції до ювілею є квітка, яка динамічно змінює свої пелюстки.

Напередодні Мінкульт на своїй сторінці у фейсбук оприлюднив перелік інформаційних продуктів, що містять описи, дизайн-макети, експозиційні макети, логотипи, графічно-шрифтові частини зображень, зображення візуальної системи, використання логотипів. Серед них місяться і логотипи для кожної області.

Для Полтавської області в основі центрального образу – квітки – покладений прапор регіону. У композиції прапора жовтий козацький хрест на синьому тлі, на зразок знамена Полтавського полку. 

Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Вона росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України. Її походження прослідковується ще з епохи енеоліту, а різні інтерпретації цього зображення зустрічаються в місцевих орнаментах по всій Україні. Квітка є центральним елементом Петриківського розпису. Це і є зрозумілим та універсальним символом для усіх, що об’єднує країну. Тож, до Дня Незалежності була створена власна версія цього сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень.

 

Використання інформаційних продуктів є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

 

 

Система Orphus