Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Мінкульт презентувало айдентику до 30-річчя Незалежності України

Квітка, яка динамічно змінює свої пелюстки – саме це стане центральним символом концепції до 30-річного ювілею Незалежності України.

Міністерство культури та інформаційної політики України презентувало концепцію єдиної візуальної символіки до Дня Незалежності.

“Ми ростемо як нація, квітнемо, відстоюємо свої права і свободи. Саме квітка фігурує у найстаріших варіаціях української символіки та орнаменталізму. Тому до свята була створена власна версія даного сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень. Водночас пам’ятаючи всі минулі подвиги”, – написав у своєму телеграм-каналі Міністр культури Олександр Ткаченко.

Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Вона росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України. Її походження прослідковується ще з епохи енеоліту, а різні інтерпретації цього зображення зустрічаються в місцевих орнаментах по всій Україні. Квітка є центральним елементом Петриківського розпису. Це і є зрозумілим та універсальним символом для усіх, що об’єднує країну. Тож, до Дня Незалежності була створена власна версія цього сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень.

За словами Олександра Ткаченка, для кожної області логотип буде відрізнятися, зважаючи на кольори регіону, їх ключові сфери та культурні особливості. Згодом можна буде побачити унікальні квітки кожного з них.

Система Orphus