Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Активні парки — локації здорової України”: на Полтавщині з’явиться 75 паркових зон

60 громад Полтавської області долучилися до соціального проєкту “Активні парки — локації здорової України”, ініційованого Президентом України. На їхній території буде діяти 75 паркових зон.

Про це повідомив під час апаратної наради 14 червня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

“На сьогодні обрано 29 парків, де є елементи спортивної інфраструктури, що відповідають вимогам та рівню презентабельності соціального проєкту “Активні парки — локації здорової України”. Усі парки мають пологий простір, шведську стінку, бруси, турніки та лавки”, – зазначив Дмитро Лунін.

До 20 червня у цих парках планують встановити таблички та стенди.

“У Кременчуцькій громаді — 5 локацій, у Полтавській — 4 об’єкти, у Горішньоплавнівській — 2 локації, по одній — у Градизькій, Оболонській, Омельницькій, Оржицькій, Миргородській, Великобагачанській, Великобудищанській, Краснолуцькій, Ромоданівській, Сергіївській, Диканській, Карлівській, Мартинівській, Мачухівській, Нехворощанській, Новоселівській, Решетилівській та Щербанівській. Інформація щодо локацій та дизайну елементів є в Управлінні молоді та спорту ОДА”, – додав Дмитро Лунін.

Нагадаємо, проект передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.

 

Система Orphus