Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

З 11 травня розпочалось тимчасове призупинення постачання гарячої води, – Полтаватеплоенерго

У Полтаві триває підготовка до наступного опалювального періоду. Для споживачів підприємства “Полтаватеплоенерго” це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води.

12 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2020-2021 років. І цього ж дня “Полтаватеплоенерго” розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному, повідомляє пресслужба підприємства.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів, аби обласний і чотири районних центри Полтавщини, мешканці яких отримують послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, залишалися з комфортом навіть у найлютіші морози. Міжопалювальний сезон — це насамперед час, коли необхідно перевірити на надійність усі виробничі потужності. Для “Полтаватеплоенерго” це напружений період, що вимагає від працівників і концентрації уваги, і прискіпливості, і наполегливості в ліквідації потенційних несправностей. А для споживачів цей час пов’язаний із традиційними короткочасними незручностями через відсутність централізованого постачання гарячої води.

Читайте також: Плановий ремонт: найбільша котельня у Полтаві не працюватиме з кінця травня

Полтавські теплоенергетики розуміють важливість комфорту для містян. Однак обійтися без зупинки котелень, теплогенераторних і центральних теплових пунктів ніяк не можна. Тільки за умови повної зупинки вдасться виконати низку необхідних робіт: провести гідравлічні випробування, ліквідувати пориви, якщо вони виникнуть, повірити прилади обліку та контрольно-вимірювальні прилади і відремонтувати технологічне обладнання. Це дасть змогу звести до мінімуму ризики позаштатних ситуацій узимку. Адже, говорячи мовою медицини, краще запобігти хворобі, ніж її лікувати.

Фахівці підприємства підготували й оприлюднили два графіки тимчасової відсутності послуги з постачання гарячої води у цьогорічний міжопалювальний період: у розрізі адрес житлових будинків та в розрізі адрес об’єктів підприємства (котелень, ЦТП тощо).

Як і в минулі роки, щоб дізнатися, коли в їхньому будинку не буде гарячої води, споживачі можуть скористатися цілодобовим он-лайн сервісом “Мапа комерційного обліку” офіційного сайту підприємства. Нещодавно сервіс оновився, і поряд з інформацією про споживання теплової енергії в березні поточного року в ньому є розділ про припинення і відновлення гарячого водопостачання. Наприклад, якщо у формі адреси ввести: м.Полтава, вул.Баленка,4, то на карті з’явиться мітка, що вказує на місце розташування будинку, і розгорнута інформація про нього: факт встановлення в ньому будинкового лічильника тепла, дані про споживання теплової енергії і період відсутності гарячої води влітку цього року. 

У будинках, мешканці яких не отримують послуги з постачання гарячої води, ця інформація буде відсутня. Також у переліку багатоповерхівок, на які чекає призупинення постачання гарячої води, є такі, коли періодів без послуги не один, а два. Як правило, вони розташовані в мікрорайонах Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка. Є й одиничні будинки, в яких послуга з постачання гарячої води буде надаватися без перерв. Ця інформація також зазначена на мапі.

Про графік зупинок у постачанні гарячої води в розрізі адрес об’єктів підприємства на сайті підприємства уже писалося раніше. Самі ж графіки окремо для кожного з населених пунктів, які обслуговує “Полтаватеплоенерго”, розміщені в розділі головного меню “Споживачам”:

м. Полтава;

м. Карлівка;

м. Решетилівка;

смт Машівка;

смт Котельва.

 

Система Orphus