Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

З 1 вересня дошкільнята і учні 1-4 класів обов’язково повинні вчитись очно, – Шкарлет

Існує ймовірність, що з початку осені в Україні знову розпочнеться хвиля захворюваності на COVID-19 та інші респіраторні інфекції. Тоді ж припадає і початок нового навчального року.

Чи знову школярі навчатимуться дистанційно, Міністр охорони здоров’я України Сергій Шкарлет розповів в інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

“На “дистанційку” підуть не всі, підуть за забарвленням територій. “Червоні” зони, безумовно, там доведеться працювати в рамках дистанційної освіти. Водночас, є базова позиція міністерства про те, що дитячі садки, спеціальні установи і 1-4 клас в обов’язковому порядку повинні вчитися очно. Тому що це перші навички і навчити вчитися потрібно з перших стартових елементів. З вересня навряд чи ми підемо, тому що я сподіваюся, що погода нам дасть ще теплої пори року”, – розпоіів Сергій Шкарлет.

Також він зазначив, що запровадження дистанційної освіти залежить від усіх, зокрема, дотримання усіх правил епіднебезпеки.

Для забезпечення усіх учнів дистанційним навчанням в Україні запустили платформу “Всеукраїнська школа онлайн”.  Вже доступні 1800 еталонних уроків до 73 дистанційних курсів, які будь-який вчитель може взяти за основу і сформувати свою освітню траєкторію для школяра. Також вже доступний мобільний додаток “ВШО”.

 

 

Система Orphus