Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Українському центрі оцінювання якості освіти попереджають про шахраїв, які “продають” відповіді на ЗНО-2021

У мережі шахраї вже “продають” відповіді на ЗНО-2021. Як і раніше, до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють “привабливими” пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram.

Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, у 2021 році ЗНО стартує 21 травня. На Полтавщині тестування складатимуть 12 795 учасників. Визначено 8 округів проведення тестування. Працюватиме 71 пункт.

Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2021 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для “переконливості” надсилають лист нібито з офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО.

“В Українському центрі оцінювання якості освіти створено потужну систему захисту інформації  на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності. Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці “Тести минулих років”, перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо. Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе”, – йдеться у повідомленні в центрі.

Актуальну інформацію щодо ЗНО можна прочитати на нашому вебсайті, на офіційних сторінках у соцмережах FacebookInstagram та новоствореному каналі Тelegram.

“Аби не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію”, – радять в УЦОЯО.

Система Orphus