Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Українські науковці здатні розробити вакцину він COVID-19, – Шкарлет

Нині в Україні в пріоритеті наукові дослідження пов’язані з IT, кібербезпекою, все, що пов’язано з інформаційними та телекомунікаційними технологіями, біо- і нанотехнології, бактеріологія і все, що пов’язано з хімічними виробництвами.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет впевнений, що українські науковці сьогодні здатні розробити вакцину від COVID-19. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

“Львівські науковці найближче, плюс київські наші колеги. Нещодавно якраз ми спілкувалися з Володимиром Зеленським і колегами з МОЗ. Я знаю про наш прототип вакцин дуже багато з перших вуст, і в тому, що наші вчені можуть це зробити – не сумніваюся. Звичайно ж при додатковому ретельному дослідженні і при наявності партнерської допомоги в частині обладнання, лабораторій. Колеги з МОЗ готові не тільки вакцину від коронавірусу виробляти, сьогодні дуже багато напрямків.  Ми ж над цим працювали і здатні це зробити. Вчені у нас є. Але так, треба нове обладнання. Американська компанія готова фінансувати в дуже серйозних сумах, інвестиції фармацевтичних компаній, компаній, пов’язаних з розробкою ліків, які готові інвестувати в Україну для створення центрів”, – розповів Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, на думку Міністра освіти з 1 вересня дошкільнята й учні 1-4 класів повинні обов’язково вчитись очно.

Система Orphus