Ви тут:
Суспільство Україна 

У ВР зареєстрували законопроєкт про онлайн-прописку

Після ухвалення законопроєкту послуга стане доступною незалежно від того, який тип паспорту людина матиме, — паспорт-книжечку або ID-картку.

Реєстрація місця проживання — найпопулярніша державна послуга в Україні. Однак інститут прописки, який існує зараз, потребує максимального спрощення, повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації.

“Ми скасуємо довідку про реєстрацію місця проживання — той аркуш паперу, який були змушені носити із собою власники ID-карт. Крім того, ми приберемо штамп у паспорті про реєстрацію місця проживання, а також відв’яжемо прописку від багатьох життєвих ситуацій, де вона справді не є потрібною”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки ухваленню законопроєкту можна буде подати заяву про призначення пенсії та її отримання — незалежно від місця роботи чи проживання. Крім того, візит до військкомату під час зміни місця реєстрації не буде необхідним.

У межах експериментального проєкту послугу з електронної реєстрації місця проживання планують запустити в “Дії” після Diia Summit у травні.

Система Orphus