Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді привітали сімейних лікарів з професійним святом

19 травня відзначають Всесвітній день сімейного лікаря. З нагоди свята у Пирятинській громаді привітали сімейних лікарів.

Про це повідомили на сторінці Пирятинської міської ради у фейсбуці.

У структурі КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» працює шість сімейних лікарів, три з них – у сільських амбулаторіях (Олексадра Гуцаленко, Галина Школяренко та Валерій Іринін) і троє – в Пирятинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини – Ольга Побочій, Ірина Ярош та Тетяна Ковадло. Наразі з сімейними лікарями первнинної галузі громади укладено 10716 декларацій.

Сьогодні міський голова Андрій Сімонов зустрівся з колективом лікарів Пирятинської амбулаторії та привітав їх зі святом. Також наголосив, що доукомплектування найближчим часом штату лікарів Пирятинської амбулаторії трьома фахівцями – одне із першочергових питань в його роботі. Наразі міська влада має намір в якості заохочення сімейних лікарів, що працюють в структурі Пирятинської первинки, та тих, які виявлять бажання працювати у закладі, виділити по 2 гектари землі для ведення особистого господарства.

«Це питання ми плануємо вирішити на наступній сесії у червні», – підкреслив він.

Фото: фейсбук

Система Orphus