Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках показали проєкт, яким буде парк Богдана Хмельницького після реконструкції

У 2020 році у Кобеляках розпочали упорядковувати один із найстаріших парків – парк Богдана Хмельницького.

Перші спогади про нього датовані кінцем 19 століття. Тому його можна сміливо віднести до історичних місць міста, повідомили у на сайті Кобеляцької міськради.

Проєктом реконструкції передбачено підключення освітлення, встановлення тротуарної бруківки, лав, облаштування кінотеатру просто неба, екстрим-зони, велосипедних доріжок і ремонту пам’ятника Б. Хмельницькому. Рішенням восьмої сесії міської ради восьмого скликання передбачено кошти в сумі 300 тисяч гривень для реконструкції даного парку.

Роботи по облаштуванню парку розпочалися ще восени минулого року з розчищення однієї з частин парку, на якій було встановлено бесідку, розбито клумби та висаджено тюльпани. Напередодні 9 травня, під час проведення благоустрою,працівники всіх установ міста посадили на території парку й інші квіти. Днями, підрядна організація розпочала роботи по укладанню тротуарної бруківки на центральній алеї парку та реконструкцію пам’ятника Богдану Хмельницькому.

У проєкті реконструкції також передбачено облаштування і другої частини парку, на якій знаходяться літня танцювальна площадка, приміщення колишнього кафе “Молодіжне”.

 

Система Orphus