Ви тут:
Суспільство Україна 

Режим “paperless” – це можливість збільшити права і свободи громадян, – Караско на форумі “Україна 30. Цифровізація”

Режим “paperless” – це можливість збільшити права і свободи громадян.

Про це в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Цифровізація» заявив директор відділу технологічних інновацій агентства із захисту даних Іспанії Луіс де Сальвадор Караско.

«Досвід Європи загалом, особливо в Іспанії, стосовно процесу діджиталізації, особливо, коли ми говоримо про режим “paperless”, – впровадження законодавства про захист даних. І коли ми говорили про режим “paperless” – це велика можливість збільшити права і свободи громадян, тому що це був наш реальний досвід і це також є однією з важливих цілей проекту, який фінансується Євросоюзом. Якщо говорити про захист даних, то потрібно думати про оцифрування та про приватність, особливо коли ми говоримо про безпаперовий режим, то це перший крок в визначенні самого процесу. Необхідно думати і про управління організацією і це має відповідати процесу захисту даних», – наголосив Караско.

Читайте також: У Раді зареєстрували законопроект про “paperless”, в якому вказано, як та коли державні послуги можна надати онлайн

Він зазначив, що режим “paperless” і оцифрування будь-якої діяльності має чітко бути зорієнтованим на весь цикл обігу даних.

«Також потрібна краща класифікація даних. Таким чином буде легше впроваджувати права діджиталізації, буде можливо надавати ці права у реальному часі, навіть право на обробку даних. Потоки безпаперових даних проходять через типові канали обробки документів, тому це той шлях, яким можна вирішити питання конфіденційності і це одна із основ для того, щоб впроваджувати мінімальне розкриття інформації та забезпечувати приватність», – наголосив Караско.

Система Orphus