Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині планують створити 74 підрозділи місцевої пожежної охорони

У Полтавській області планують створити 74 підрозділи місцевої пожежної охорони в територіальних громадах.

Про це повідомив під час пресконференції Стратегії регіонального розвитку області до 2027 року 21 травня заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

Центри безпеки вже працюють у Піщанській, Оболонській, Білицькій, Новосанжарській територіальних громадах. Будуються ще у кількох громадах. Жоден такий заклад не створений у Лубенському районі. 21 травня у Великорублівській громаді відкрили оновлену будівлю місцевої пожежної охорони та вручили працівникам підрозділу МПО пожежний автомобіль.

Загалом в області планується створити 74 підрозділи недержавної пожежної охорони в територіальних громадах Полтавщини. У планах – 55 центрів безпеки.

“Центр безпеки – це будівля, в якій під одним дахом можуть бути розміщені кілька служб, які виконують функції у сфері забезпечення безпеки життєдіяльності населення (місцева пожежна команда/ підрозділ недержавної пожежної охорони, підрозділ служби екстреної медичної допомоги, приміщення для роботи дільничного офіцера поліції)”, – розповів Євген Греков.

На базі центрів безпеки планують створити системи оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації. У кожній громаді має бути створена така система.

Система Orphus