Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Літніх лубенців навчають скандинавської ходьби

Для учасників клубу «У дружньому колі» Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика провели майстер-клас та розповіли про переваги скандинавської ходьби у літньому віці.

Щороку у третю суботу травня відзначають Всесвітній день скандинавської ходьби. Як «працює» скандинавська ходьба і в чому її користь намагалися розібратися учасники клубу «У дружньому колі» Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика. А допомагали їм в цьому голова громадського об’єднання осіб з інвалідністю «Засулля. Безмежність» Тетяна Володимирівна Гордієнко та Директор благодійного фонду «Історія майбутнього» Надія Олександрівна Іщук. Вони є представниками групи скандинавської ходьби «Ходуном», що діє на Лубенщині.

Про це повідомляє сайт Лубенської міськради.

“Здавалося б, взяв палиці в руки — і вперед! Однак не все так просто, і в цій справі є свої тонкощі. Де можна тренуватися, що потрібно для занять, які переваги скандинавської ходьби для людей старшого віку? Про все, в чому необхідно розібратись початківцю детально розповіли Тетяна Володимирівна та Надія Олександрівна. Вони також провели практичну частину заняття. Досвідчені інструктори підібрали правильну висоту палиць індивідуально для кожного учасника та показували під час ходьби як правильно рухатись, аби принести користь організму. Завершилась практична частина заняття гімнастичними вправами”, – зазначається у повідомленні.

Система Orphus