Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Дня Незалежності планують завершити реконструкцію Полтавської обласної філармонії

Полтавську обласну філармонію планують відкрити у серпні до Дня Незалежності України.

Цього року проєкт реалізують за кошти ДФРР – 45 мільйонів гривень. Співфінансування з обласного бюджету – 13 мільйонів гривень, із них використано 1,8 млн грн, повідомили у Полтавській ОДА.

На об’єкті виконано часткове перепланування і переобладнання санвузлів для улаштування санвузла для МГН, улаштування приміщення для поста чергового персоналу, приміщень гурткових, заміна віконних та дверних блоків, розбирання перегородок та улаштування гардеробу, перепланування приміщень кабінету директора і приймальні; улаштування звукоапаратної, РЦР проекційної, світлоапаратної, тиристорної, частково виконано ремонт глядацького залу та балкону, фойє, ремонт сцени.

Залишилось виконати утеплення фасадів, улаштування штукатурки з пофарбуванням фасадними фарбами, ремонт ґанків та улаштування пандусу, облицювання гранітними плитами,облаштування дворового входу, виходу з глядацького залу для маломобільних груп населення, а також закупівля обладнання.

Нагадаємо, цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку у Полтавській області будуть реалізовуватися сім проєктів. Передбачено 118,8 млн грн. З них надійшло вже 7,9 млн грн.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus