Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Червона” зона карантину: на Полтавщині за тиждень перевірили більше двох тисяч закладів

З 26 квітня по 2 травня на Полтавщині перевірили більше двох тисяч суб’єктів господарювання.

Порушення протиепідемічних вимог спеціалісти Управління та правоохоронці встановили  на 212  об’єктах, повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Під час перевірок надали 212 пропозицій та склали 69 протоколів про адміністративні правопорушення.

Перевірили:

– більше тисячі об’єктів  торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків). Порушення встановили на 145 об’єктах . За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надано 145 приписів  (рекомендації). Складено 56 протоколів про адміністративне правопорушення.

– 509 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 14 встановлено порушення (2%). Надано 14 приписів (рекомендацій). Складено 1 протокол про адміністративне правопорушення.

– 270 закладів громадського харчування, на 13 встановлено порушення (4 %). Надано 13 приписів (рекомендацій). Складено 1 протокол про адміністративне правопорушення.

– 95 перукарень та салонів краси, на 2 встановлено порушення (2%). Надано 2 приписи (рекомендацій).

– проведено 64 перевірки агропромислових ринків, порушень протиепідемічних вимог виявлено на 20 об’єктах (31%).  Надано 20 приписів (рекомендацій). Складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення.

– перевірено 12 дитячих дошкільних заклади, порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів не виявлено;

– 5 загально-освітніх навчальних заклади, порушення санітарних вимог виявлено на 1 об’єктів.

– 156 інших об’єктів нагляду (пасажирські перевезення, заклади розміщення, вокзали, торгово-розважальні центри, АЗК, фітнес-клуби, аптеки тощо). На 17 об’єктах виявлено порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів (11%), надано 28 приписів (рекомендації). Складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення. У 4 випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади, у 8 випадках – правоохоронців.

Нагадаємо, Полтавська, Сумська та Запорізька області поки залишаються у “червоній” зоні. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на нараді у Президента.

Фото: Держпродспоживслужби

Система Orphus