Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина Україна 

Полтавщина залишиться у “червоній” зоні, – Денис Шмигаль

Наразі шість областей залишаються у «червоній» зоні карантину. Після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з «червоної» зони можуть бути виведені Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, йдеться на сайті Офісу Президента.

“Наразі шість областей залишаються у «червоній» зоні. Після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з «червоної» зони можуть бути виведені Харківська, Хмельницька та Чернігівська області, оскільки в них усі показники відповідають встановленим критеріям. Після цього «червоний» рівень епідемічної небезпеки залишиться у трьох областях – Сумській, Полтавській і Запорізькій”, – сказав Шмигаль.

За його словами, на сьогодні в Україні вакциновано понад 759 тисяч осіб. Наразі є можливість за добу щеплювати 80-100 тисяч українців.

Читайте також: На Полтавщині другу дозу вакцини проти COVID-19 отримали 245 людей

Нагадаємо, у Полтавській області лабораторно підтвердили 106 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Полтавська область у “червоній” зоні перебуває з 15 квітня.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що уряд повинен посилити комунікацію з регіонами щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19.

«До Дня Незалежності більшість українців, які потребують щеплення від COVID-19, мають отримати вакцину. Темпи вакцинації необхідно збільшувати. Крім того, потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед людей щодо важливості вакцинації. Адже це – єдиний і найбільш ефективний шлях у боротьбі з пандемією», – сказав Зеленський.

Система Orphus