Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Були досягнуті домовленості, розроблена умовна дорожня карта та намічені шляхи виходу “АвтоКрАЗу” з банкрутства”, – Олег Синєгубов

Зараз підприємство “АвтоКрАЗ” переживає не найкращі часи. Зокрема, заборгованість по заробітній платі там вже сягнула понад 100 млн грн. Щоб врятувати та стабілізувати роботу підприємства його минулого тижня відвідали голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов з представниками Міністерства.

“Ми відвідали підприємство “АвтоКрАЗ”. Цей візит був разом з міністром оборони та з віце-прем’єром з питань промисловості. Там поставало питання щодо відновлення держзамовлень на цьому підприємстві, виконання державних контрактів, які наразі це підприємство має, умови розрахунків та планів виходу даного підприємства з банкрутства. Були досягнуті домовленості, розроблена умовна дорожня карта, за якою має рухатися це підприємство. У планах – покращення там ситуації до кінця 2021 року. Про це сторони домовилися. Будемо і далі працювати”, – сказав Олег Синєгубов під час апаратної наради у Полтавській ОДА.

Він також наголосив, що наразі важливо зберегти наявні робочі місця та виплатити людям заборгованість по зарплаті.

“Ми розуміємо, що ті 1,5 тис. людей – це робочі місця, які там наразі ще є. І, звичайно, у випадку розвитку підприємства, мова може йти про створення додаткових робочих місць. А це – і податки до місцевої громади”, – зауважив голова Полтавської облдержадміністрації.

фото ілюстративне

Система Orphus