Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Запис через “Дію” стосується вакцинації відповідно до Дорожньої карти, а не вакцинації залишковими дозами, – Ляшко

Українців, які записалися на щеплення проти коронавірусу через «Дію», не запрошують вакцинуватися залишковими дозами, оскільки у «Дії» формують список очікування для свого етапу вакцинації. А записуватися на щеплення залишками необхідно через обласні органи влади.

Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів у коментарі «Українській правді».

За його словами, запис через «Дію» стосується вакцинації відповідно до Дорожньої карти, а не вакцинації залишковими дозами.

«У “Дії” формується лист очікування, і коли настає етап для людини, яка записалась в лист очікування, її пріоритетно записують на вакцинацію», — повідомив Ляшко.

Так, до листа очікування в «Дії» записалися 2 300 українців старше 80 років — вони потрапляють у другий етап вакцинації. За словами санлікаря, з «Дії» у пряму чергу на щеплення вже перенесли 652 людини, а частину вже й вакцинували.

Читайте також: Жителі Полтавщини можуть записатися на щеплення залишковими дозами вакцини Covishield

Натомість запис на вакцинацію залишковими дозами відбувається через обласні державні адміністрації. Охочі мають звернутися до своєї ОДА, яка може мати форму для запису онлайн, або там направлять до обласного координатора для запису на щеплення.

Наприклад, у Києві створили Google-форму для запису.

Станом на 7 квітня до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 425 946 людей.

Система Orphus Поделиться на fb