Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

З 14 квітня розпочали прийом проєктів на конкурс екологічних ініціатив Полтавської області

З 14 квітня по 14 травня у Полтавській області можна надсилати проєкти на конкурс екологічних громадських ініціатив.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Інвестиційного відділу Полтавської обласної ради.


Проєкти, які подають на конкурс, мають розв’язати мікроекологічні проблеми у громадах. Будь-який мешканець області, якому вже виповнилось 14 років, може онлайн подати свій проєкт на конкурс.

Після етапу подання проєктів їх будуть розглядати та доопрацьовувати (до 21 травня), далі триватиме голосування за подані проєкти (до 2 червня), оголосити переможців повинні до 11 червня. А реалізувати проєкти-переможці мають до 31 грудня 2021 року.

Щороку на реалізацію проєктів-переможців з обласного бюджету виділяють 2 мільйони гривень. Фінансування здійснюється 50 на 50: з обласного бюджету – 50% та з місцевого – 50%.

У 2021 році вирішили внести зміни до положення про конкурсу у частині визначення переможців. Зокрема, при обрахуванні остаточного балу варто враховувати кількість населення тієї чи іншої громади; визначати переможців за рейтингом окремо – по сільським, селищним та міським громадам.

Детальніше з умовами участі у конкурсі, подачі проєктів можна ознайомитись на порталі Smart Region Полтавської області.

Довідково. Щорічний конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської обласної ради проводиться в рамках обласної програми “Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки”. Його метою є підтримки місцевих екологічних ініціатив громад Полтавщини задля покращення екологічного стану довкілля в регіоні, вирішення локальних екологічних проблем, підвищення екологічної свідомості та культури населення. За 2 роки подано 244 екологічні ініціативи, перемогу здобули 75 проєктів, які стосувалися благоустрою територій, облаштування паркових зелених зон, екологічної просвіти. З проєктами-переможцями конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області можна ознайомитися за посиланням.

Система Orphus