Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Велике будівництво”: у Решетилівській громаді добудовують спортивний зал

У Решетилівській громаді за програмою “Велике будівництво” триває реконструкція спортивного залу з добудовою побутових приміщень у Демидівській школі.

Проєкт перехідний, тому частину робіт виконали минулого року. Вже побудували металевий каркас та перекриття металопрофілем, замінили покрівлю, встановили водопостачання й водовідведення, обладнали душові та вбиральні, повідомили у Полтавській ОДА.

Під час робочого візиту до Решетилівської громади 20 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначив, що цього року спортзал фінансуватиметься з ДФРР (4,8 мільйона гривень) та місцевого бюджету (560 тисяч гривень).

“Будівельна готовність об’єкта – 74%. Із початком сезону роботи активізувалися, цього року об’єкт буде завершено”, – зазначив Дмитро Лунін.

Серед запланованого – встановлення модульної котельні, утеплення мінватою стін спортзалу, перекриття другим шаром металофпрофілю, благоустрій прилеглої території.

У Демидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються 103 дитини, повноцінного приміщення для занять фізкультурою немає.

Також Дмитро Лунін ознайомився з підготовкою до реконструкції фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу “Колос” у Решетилівці, яка розпочнеться вже завтра.

“Проєкт реконструкції цього комплексу виграв у конкурсі й реалізуватиметься за кошти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку та місцевого бюджету за програмою Президента України «Велике будівництво», – розповів Дмитро Лунін. – Запланована потужність закладу – 30 ліжко-місць. Місце тут дуже гарне і підходить для реабілітації: поряд стадіон, сквер та річка”.

Заплановані роботи: утеплення фундаменту та цоколю, реконструкція покрівлі, заміна вікон та дверей, перепланування приміщень, внутрішнє та зовнішнє оздоблення будівель, заміна опалення та вентиляції, водопроводу та каналізації, електромереж та інше.

Читайте також: У Полтаві завершують будівництво підземного паркінгу для “швидких”

Загальна кошторисна вартість проєкту – 45,4 мільйона гривень. Планова дата завершення будівельних робіт – жовтень 2021 року.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus