Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Університет “Полтавська політехніка” підписав договір про співробітництво з Полтавською облрадою

28 квітня ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Володимир Онищенко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький підписали договір про співробітництво.

За словами очільника облради Олександра Біленького, серед пріоритетних напрямків діяльності – підвищення кваліфікації обласних депутатів і співробітників облради у публічному управлінні. У найближчих планах – залучення науковців університету до розробки і втілення програм підвищення кваліфікації державних службовців, а також проведення науково-методичних семінарів з антикорупційної діяльності та державного управління для представників депутатського корпусу та апарату обласної ради, повідомили у пресслужбі навчального закладу.

Договір про співробітництво гарантує можливість підвищувати професійний рівень, залучати фахівців зі сфери самоврядування до освітнього процесу, студенти матимуть змогу проходити практику у Полтавській облраді, а також спільно проводити науково-освітні, просвітницькі, спортивні заходів тощо, закцентував ректор навчального закладу Володимир Онищенко.

Система Orphus