Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У Зіньківській громаді оновили алею пам’яті лісівників-Героїв АТО

Ще два роки тому на площі в понад 3 га у Зінькові заклали один із перших в Україні парк на честь лісівників – Героїв АТО. Цьогоріч посадилии кілька сотень берізок та 40 кущів спіреї на центральній алеї.

Як повідомили на сторінці Зіньківської міської раді у фейсбуці, участь взяли міський голова Сергій Максименко, депутати обласної ради Іван Гришко та Олександр Путря, учасники АТО – Сергій Костенко, Сергій Макуха, Анатолій Макуха, працівники Зіньківського лісництва Анатолій Демура та Ірина Максименко, працівники ДП “Гадяцький лісгосп” Ігор Федяй та Світлана Омельченко, працівник Бірківського лісництва Віталій Кондратенко, небайдужі волонтери Леонід Конько та Світлана Даценко, голова міської ради ветеранів Сергій Мурадян.

Читайте також: У Гадяцькій громаді висадили алею на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС

За словами директора ДП “Гадяцький лісгосп” Івана Гришка, така спільна справа об’єднує та заряджає позитивом. Він упевнений, що через 5-10 років тут буде молодий парк, де із задоволенням гулятимуть діти та радітимуть дорослі. Зазначив, що кожного року цей парк буде доповнюватися новими екзотичними деревами й кущами та згодом на території алеї встановлять альтанки.

Фото: Зіньківська міськрада

Система Orphus