Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У відділенні невідкладної меддопомоги Хорольської лікарні встановлюють медичне обладнання

Відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській лікарні створили шляхом реконструкції приймального і травматологічного відділень закладу. Спрямували на реконструкцію кошти субвенції з державного бюджету.

Це одне з восьми приймальних відділень, які на Полтавщині реконструюють у межах програми Президента «Велике будівництво» і вже отримало декларацію про готовність, повідомили у Полтавській ОДА.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін оглянув реконструйоване в межах “Великого будівництва” відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській лікарні. Також на об’єкті побувала народний депутат Анастасія Ляшенко.

“Будівельні роботи на об’єкті завершили наприкінці минулого року, декларацію про готовність одержали на початку лютого 2021-го. В заклад у березні доставили рентген-апарат і УЗД, у квітні – комп’ютерний томограф, – розповів Дмитро Лунін. – Відкриється відділення, як тільки буде змонтоване обладнання”.

Головний лікар КНП “Хорольська ЦРЛ” Михайло Виноград зазначив, що нині на черзі – монтаж і налаштування обладнання. Додав, що фахівці, які працюватимуть з обладнанням, підготовлені. Госпіталізація в заклад відбуватиметься через відділення невідкладних станів, в якому цілодобово можуть приймати 50 хворих. Підготовлені три палати на 10 ліжок для пацієнтів при невідкладних станах.

Читайте також: У Полтаві завершують будівництво підземного паркінгу для “швидких”

Також оглянули відремонтоване інтервенційно-радіологічне відділення. І обговорили подальший розвиток закладу, адже в планах провести зовнішню реконструкцію приймального відділення та спорудження пандусу.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus