Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді проти COVID-19 вакцинувалися 140 людей

З 22 березня розпочалася вакцинація жителів Пирятинської громади проти коронавірусної інфекції.

Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 200 доз вакцини СoviShield. На 5 квітня використали 140, повідомили у Пирятинській міській раді.

У першу чергу вакцинують медиків, працівників соціальної сфери та літніх людей.

“Записатися у чергу на щеплення можна у свого сімейного лікаря, який і визначить, чи немає у конкретної людини протипоказань. Зокрема, до протипоказань відносяться гострі алергічні реакції, хронічні хвороби в стані загострення”, – повідомили у міськраді.

Читайте також: На Полтавщині зростають темпи поширення коронавірусної інфекції, зростає і кількість летальних випадків, – Віктор Лисак

За словами в.о. директора КП “Пирятинський ЦПМСД” Єгора Киричевського, всі вакциновані почуваються добре. Тяжких перебігів не фіксувалося. Із реакцій – незначне підвищення температури тіла, слабкість та головний біль, що минали через 4-6 годин після виникнення. Також відчувався біль у місцях ін’єкції.

Нагадаємо, на 6 квітня у Полтавській області лабораторно підтвердили 730 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Минулої доби, за інформацією Міністра охорони здоров’я, проти COVID-19 вакцинувалися 720 жителів області.

Фото: Пирятинська міськрада

Система Orphus