Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виставили на продаж державне підприємство

14 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу держпідприємства «Державний інститут по проєктуванню підприємств м’ясної та молочної промисловості “Полтавадіпром’ясомолпром”.

Стартова ціна на актив складає понад 18 млн гривень. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна.

Це підприємство знаходиться у Полтаві на вулиці Сапіго, 1. 

Так, стартова ціна на актив складає 18 441 832 гривень, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 13 травня.

Ділянка, на якій розміщений об’єкт, має площу 0,3056 га.  

Підприємство володіє двоповерховим цегляним будинком з підвалом загальною площею 2427,3 м². Частина будівлі зараз використовується під розміщення офісів, наявні необхідні комунікації. Під’їзні шляхи у задовільному стані.

Основним видом діяльності ДП відповідно до статуту – є діяльність у сфері архітектури. Підприємство має прострочену кредиторську заборгованість, борги по зарплаті та інші зобов’язання. Приватизаційні умови передбачають соціальні гарантії для працівників та погашення заборгованості.

Читайте також: Робоча група звернеться до Фонду держмайна щодо встановлення власності газорозподільних мереж Полтавської області

«Водночас, на «Полтавадіпром’ясомолпром» збережені основні засоби, а вигідна локація, нерухомість та підведені комунікації створюють хороший потенціал для бізнесу за умови залучення приватних інвестицій», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus