Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вперше провели експериментальну гігієнічну обробку “швидкої”

29 квітня на території Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася експериментальна гігієнічна обробка карети “швидкої” за допомогою інноваційних технологій з використанням діоксину титана.

“Цю рідину винайшла угорська компанія “Resysten”. Вона дезінфікує та має тривалу дію: вбиває всі види мікробів, бактерій та вірусів (у тому числі COVID-19), а також припиняє їхнє поширення на будь-якій поверхні. Рідина досить популярна у Європі, особливо в Угорщині. Тепер вона вийшла на світовий рівень. Головна особливість — наноситься лише раз та діє протягом року”, – розповіла співзасновниця та директор з якості компанії “Дісковер”, що є офіційним дистриб’ютором угорської компанії, Світлана Ющенко.

Медики Полтавщини вирішили перевірити дію діоксиду титану на кареті швидкої допомоги. Перед обробкою машини епідеміологи взяли мазки з поверхонь авто на наявність різних інфекцій, зокрема й COVID-19. Через тиждень-два після обробки “швидкої” новим методом зроблять теж саме, щоб переконатися у дієвості методу.

За словами представників обласної влади, рідиною обробили один автомобіль. У тому разі, якщо через місяць вона не втратить своїх властивостей, обласна адміністрація та облрада буде визначатися стосовно проведення тендерів на закупівлю рідина для обробки всього транспорту. А також, можливо, місць перебування людей та контактних поверхонь у лікарнях.

“До нас звернулася компанія, представники якої говорять про те, що мають досвід обробки поверхонь з використанням діоксину титана, який тривалий час захищатиме від вірусів. Це дуже важливо для безпеки наших громадян та економії великої кількості коштів”, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

За словами представників компанії, ціна процедури залежить від площі обробки. Зважаючи на те, що дії препарату вистачає на рік, то ціна засобу буде меншою, ніж сукупна ціна інших препаратів, які потрібно використовувати по кілька разів на день.

Нагадаємо, на 29 квітня у Полтавській області лабораторно підтвердили 666 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Загалом, з початку карантину в регіоні на COVID-19 захворіли 71 184 людини.

Фото та відео – ОКІА “Новини Полтавщини”.

Система Orphus