Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбувся Всеукраїнський турнір з тхеквондо

В обласному центрі минулими вихідними відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок чемпіонів».

Як розповіли у міській раді Полтави, у змаганнях, які відбулися у спортивному комплексі Полтавського заводу медичного скла, за кубки та нагороди змагалися представники 26 команд з 10 областей України.

Якщо говорити про виступи полтавців, то чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Фалько Анастасія, Цілуйко Вікторія, Тупік Дмитро, Баккаєва Аміна та Коне Марк.

2 місце вибороли: Шавиро Владислав, Гуржій Артем, Дрьомiна Яна, Кіяниця Єгор, Горбенко Єгор, Яловега Єгор, Кулаковський Євгеній та Галанюк Гліб.

3 місце вибороли: Юрченко Владислав, Кириленко Микола, Руденко Поліна, Кобушко Юлія, Цимбал Глiб, Бабенко Назар, Грицан Ігор, Каплонський Іван, Кошелев Дем’ян та Кашпіровський Гліб.

“Змагання, що відбулись, є гарним стартом перед Чемпіонатом України, який вже на наступному тижні відбудеться в Харкові. Було дуже багато напружених поєдинків, під час яких зустрічались майже технічно рівні спортсмени. Приємно, що в такій сильній конкуренції, наші учні довели свою майстерність і вибороли таку кількість нагород”, – зазначив старший тренер спортивної школи відділення тхеквондо Юрій Шавиро.

Система Orphus Поделиться на fb