Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Більську планують започаткувати культурно-освітню резиденцію для учасників бойових дій

В Історико-культурному заповіднику “Більськ” планують започаткувати культурно-освітню резиденцію для учасників бойових дій. 

Таку резиденцію планують організувати у форматі діючої археологічної експедиції, повідомили на фейсбук-сторінці заповідника.

Протягом 10-денного табору та культурного хабу просто неба ветерани:

– отримають практику археолога, унікальний досвід роботи в науковій експедиції в оточенні представників патріотично-налаштованої культурної та наукової спільноти;

– відвідають лекції на тему історії та культурної спадщини, екскурсії легендарним Більським городищем й іншими археопринадами області, долучаться до культурного хакатону з вирішення проблематики збереження археоспадщини;

– спробують психологічно перезавантажитися засобами інтелектуальних розваг і артперфоменсів.

Читайте також: У Більську планують створити музей для збереження археологічних знахідок

Щоб передати атмосферу першої в країні археорезиденції для ветеранів, планують створити документальний короткометражний фільм і артбук.

Організатори культурно-освітньої резиденції прохають пройти опитування представників громадських організацій, що займаються питаннями реабілітації та адаптації ветеранів російсько-української війни, проактивної культурної спільноти, історико-культурних заповідників, археологічних інституцій і закладів, археологічних служб, музеїв, організацій історичного профілю, медіа.

 

 

 

ФОТО: скріншот з відео Ukraїner про Більське городище

Система Orphus