Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина отримала майже 13 тисяч захисних комбінезонів для медиків, які працюють із COVID-19

7 квітня у 352 коробках централізованої поставки до області надійшло більше 12 800 захисних комбінезонів, придбаних за кошти держбюджету.

Про це повідомили у Полтавській облдержадміністрації.

Розвантажували привезену допомогу на території обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського.

“Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я ОДА обласна лікарня є базою прийому гуманітарних допомог. Вони прибувають на склад. Департамент здійснює розподіл по області. Регіони приїжджають і забирають зі складу засоби індивідуального захисту – костюми, маски, рукавиці, – розповів головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського Григорій Оксак. – За останні два-три тижні значно збільшилася кількість поставок. Минулого тижня, наприклад, отримали костюми індивідуального захисту й маски. Розподіляють їх на ті заклади, що визначені для надання допомоги пацієнтам із COVID-19”.

Нагадаємо, впродовж минулого тижня у регіон надійшли понад 1 000 ящиків централізованої поставки із 24 500 костюмами захисту.

Читайте також: На Полтавщині зростають темпи поширення коронавірусної інфекції, зростає і кількість летальних випадків, – Віктор Лисак

Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я ОДА, на Полтавщині щодня проводиться моніторинг наявності засобів індивідуального захисту в медзакладах  області. Визначені для лікування хворих на COVID-19 установи повністю забезпечені засобами індивідуального захисту з резервом роботи на 1,5-2 місяці.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus