Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Під час пробного ЗНО звернень від полтавських абітурієнтів до медиків не було, – Віта Ковальська

10 квітня у більшості регіонів України відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

На Полтавщині тестування пройшли 5 226 учасників, це 94% від загальної кількості зареєстрованих. За словами директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська,

“Працювали 29 пунктів тестування. Пробне ЗНО пройшло достатньо спокійно. Усі були забезпечені засобами дезінфекції, звернень до медичних працівників не було”, – розповіла Віта Ковальська.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники мали змогу обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, проте, завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів, винесених на ЗНО-2021, і пройти тестування вдома.

Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам, які проходили тестування 10 квітня, зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до спеціального сервісу „Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання” 10–14 квітня.

Читайте також: У 2021 році ЗНО на Полтавщині складатимуть майже 13 тисяч абітурієнтів

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Учасники, які проходили тестування 10 квітня, зможуть занести свої відповіді на завдання до скористатися спеціальним сервісом „Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання”.

Нагадаємо, у Києві, Чернігівській та Миколаївській областях пробне ЗНО перенесли на 24 квітня через припинення руху транспорту, що унеможливлює доїзд до пунктів тестування як учасників, так і педпрацівників.

Система Orphus