Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вже 38 громад подали заявки на участь в проєкті “Інтернет-субвенція”

Міністерство цифрової трансформації отримало понад 700 заявок на підключення до оптичного інтернету близько 11 тисяч об’єктів соціальної інфраструктури в майже 4,5 тисячах сіл.

На Полтавщині заявки на участь в проєкті “Інтернет-субвенція”, що передбачає підключення сіл до оптичного інтернету, подали 38 громад. Це Білицька, Білоцерківська, Великобагачанська, Великосорочинська, Глобинська, Гоголівська, Гребінківська, Диканська, Драбинівська, Зіньківська, Кам’янопотоківська, Карлівська, Кобеляцька, Козельщинська, Коломацька, Комишнянська, Котелевська, Лубенська, Лютенська, Мачухівська, Машівська, Миргородська, Новосанжарська, Новоселівська, Оболонська, Опішнянська, Петрівсько-Роменська, Пирятинська, Полтавська, Пришибська, Семенівська, Сенчанська, Скороходівська, Терешківська, Хорольська, Чорнухинська, Чутівська, Шишацька.

Читайте також: Як громадам отримати фінансування, щоб підключити села до оптичного інтернету: роз’яснення

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації запустило окремий сайт “Інтернет-субвенція”, де голови громад можуть дізнатись всю інформацію про проєкт. Зокрема, як подати заявку для участі у відборі, а українці – про:

-Цілі та можливості проєкту

-Правила отримання громадами субвенції з держбюджету

-Як діяти селянам, щоб отримати доступ до фіксованого швидкісного інтернету

-Етап, на якому перебуває проєкт 

-Перевірити інформацію Мінцифри щодо наявності або відсутності оптичних мереж у селах. І в разі виявлення розбіжностей з реальними даними — повідомити про це Мінцифру.

Як повідомляв заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко, громади можуть подати заявки на отримання інтернет-субвенції до 28 квітня.

Система Orphus